Запишете се за известия
Получавайте известия за всички намаления и промоции
| Код на производител | 11-102101 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 650 ml |
| Химична основа | алкидна |
| Код на производител | 11-102102 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 650 ml |
| Химична основа | алкидна |
| Код на производител | 11-103021 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 650 ml |
| Химична основа | алкидна |
| Код на производител | 6NZ8005520 |
| Опаковка | кофа |
| Тегло | 20 kg |
| Предназначение на боята | за бетон |
| Код на производител | 11-102039 |
| Опаковка | бака |
| Количество в опаковка | 20 kg |
| Тегло | 20.3 kg |
| Код на производител | 313K |
| Опаковка | бака |
| Количество в опаковка | 7 kg |
| Тегло | 7 kg |
| Код на производител | 2420000 |
| Опаковка | кофа |
| Разходна норма | 1 kg/m² |
| Количество в опаковка | 25 kg |
| Код на производител | 11-101344 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 750 ml |
| Тегло | 0.88 kg |
| Код на производител | 11-101317 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 750 ml |
| Тегло | 0.995 kg |
| Код на производител | 11-101319 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 750 ml |
| Тегло | 0.91 kg |
| Код на производител | 11-101318 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 750 ml |
| Тегло | 0.885 kg |
| Код на производител | 11-101342 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 750 ml |
| Тегло | 0.9 kg |
| Код на производител | 11-101321 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 750 ml |
| Тегло | 0.885 kg |
| Код на производител | 11-101320 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 750 ml |
| Тегло | 0.88 kg |
| Код на производител | 11-101341 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 750 ml |
| Тегло | 0.89 kg |
| Код на производител | 11-101323 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 750 ml |
| Тегло | 1.005 kg |
| Код на производител | 13-100905 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 0.5 l |
| Тегло | 0.817 kg |
| Код на производител | 13-101904 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 0.5 l |
| Тегло | 0.722 kg |