Запишете се за известия
Получавайте известия за всички намаления и промоции
| Код на производител | 2111360 |
| Опаковка | бака |
| Разходна норма | 0.15 kg/m² |
| Количество в опаковка | 900 g |
| Код на производител | 20-101129 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 2.5 l |
| Тегло | 3.636 kg |
| Код на производител | 20-101140 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 1 l |
| Тегло | 1.445 kg |
| Код на производител | 20-101127 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 2.5 l |
| Тегло | 3.411 kg |
| Код на производител | 20-101139 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 1 l |
| Тегло | 1.355 kg |
| Код на производител | 22-100791 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 650 ml |
| Тегло | 0.977 kg |
| Код на производител | 22-100795 |
| Количество в опаковка | 650 ml |
| Тегло | 0.998 kg |
| Повърхност | гланцирана |
| Код на производител | 11-102630 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 650 ml |
| Химична основа | алкидна |
| Код на производител | 11-103022 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 650 ml |
| Химична основа | алкидна |
| Код на производител | 12-100947 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 4 l |
| Покривна способност | 12 m²/l |
| Код на производител | 11-103025 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 650 ml |
| Химична основа | алкидна |
| Код на производител | 13-102054 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 2.5 l |
| Повърхност | матирана |
| Код на производител | 4005207 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 600 ml |
| Предназначение на боята | универсално |
| Код на производител | 4006261 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 500 ml |
| Предназначение на боята | за метал |
| Код на производител | 4004258 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 500 ml |
| Предназначение на боята | за метал |
| Код на производител | 4006253 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 500 ml |
| Предназначение на боята | за метал |
| Код на производител | 4006255 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 500 ml |
| Предназначение на боята | за метал |
| Код на производител | 4006254 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 500 ml |
| Предназначение на боята | за метал |