Запишете се за известия
Получавайте известия за всички намаления и промоции
| Код на производител | 11-102139 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 2.5 l |
| Химична основа | алкидна |
| Диаметър | 10 cm |
| Височина | 10 cm |
| Опаковка | кутия |
| Код на производител | 11-102040 |
| Опаковка | бака |
| Количество в опаковка | 20 kg |
| Тегло | 20.3 kg |
| Код на производител | 11-102041 |
| Опаковка | бака |
| Количество в опаковка | 20 kg |
| Тегло | 20.3 kg |
| Опаковка | бака |
| Количество в опаковка | 20 kg |
| Тегло | 20.3 kg |
| Код на производител | 13-101133 |
| Опаковка | бака |
| Разходна норма | 0.5 kg/m² |
| Количество в опаковка | 3.5 kg |
| Код на производител | 13-100566 |
| Опаковка | бака |
| Разходна норма | 0.5 kg/m² |
| Количество в опаковка | 25 kg |
| Код на производител | 13-100565 |
| Опаковка | бака |
| Разходна норма | 0.5 kg/m² |
| Количество в опаковка | 3.5 kg |
| Код на производител | 13-100088 |
| Опаковка | бака |
| Разходна норма | 0.5 kg/m² |
| Количество в опаковка | 25 kg |
| Опаковка | торба |
| Разходна норма | 0.4 kg/m² |
| Количество в опаковка | 25 kg |
| Диаметър | 15 cm |
| Височина | 15 cm |
| Опаковка | кутия |
| Код на производител | 7N090005 |
| Диаметър | 20 cm |
| Височина | 20 cm |
| Опаковка | кофа |
| Код на производител | 11-102037 |
| Опаковка | бака |
| Количество в опаковка | 20 kg |
| Тегло | 20.3 kg |
| Код на производител | 7N090020 |
| Диаметър | 30 cm |
| Височина | 30 cm |
| Опаковка | кофа |
| Код на производител | 11-102525 |
| Опаковка | бака |
| Количество в опаковка | 20 kg |
| Тегло | 20 kg |
| Код на производител | 11-102100 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 650 ml |
| Химична основа | алкидна |
| Код на производител | 11-103017 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 650 ml |
| Химична основа | алкидна |
| Код на производител | 11-103012 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 650 ml |
| Химична основа | алкидна |