Запишете се за известия
Получавайте известия за всички намаления и промоции
| Код на производител | 13-101892 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 2.5 l |
| Тегло | 3.304 kg |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 20 kg |
| Тегло | 20 kg |
| Код на производител | 13-101896 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 2.5 l |
| Тегло | 3.116 kg |
| Код на производител | 13-101885 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 500 ml |
| Тегло | 0.749 kg |
| Код на производител | 13-101043 |
| Опаковка | кофа |
| Количество в опаковка | 20 kg |
| Тегло | 20 kg |
| Код на производител | 13-101879 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 500 ml |
| Тегло | 0.678 kg |
| Код на производител | 13-101893 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 2.5 l |
| Тегло | 3.112 kg |
| Опаковка | кофа |
| Количество в опаковка | 20 kg |
| Тегло | 20 kg |
| Код на производител | 13-101877 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 500 ml |
| Тегло | 0.748 kg |
| Код на производител | 13-101891 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 2.5 l |
| Тегло | 3.461 kg |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 20 kg |
| Тегло | 21 kg |
| Код на производител | 11-102036 |
| Опаковка | бака |
| Количество в опаковка | 20 kg |
| Тегло | 20.3 kg |