Запишете се за известия
Получавайте известия за всички намаления и промоции
| Код на производител | 4006252 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 500 ml |
| Предназначение на боята | за метал |
| Опаковка | кофа |
| Разходна норма | 0.25 kg/m² |
| Тегло | 3 kg |
| Код на производител | 4003490 |
| Опаковка | бака |
| Тегло | 30 kg |
| Предназначение на боята | за асфалт |
| Код на производител | 2003929 |
| Опаковка | кофа |
| Количество в опаковка | 2.5 l |
| Предназначение на боята | за стени |
| Код на производител | 14-100895 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 2.5 l |
| Предназначение на боята | за метал |
| Код на производител | 4005221 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 600 ml |
| Предназначение на боята | универсално |
| Код на производител | 4005220 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 600 ml |
| Предназначение на боята | универсално |
| Код на производител | 4005209 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 600 ml |
| Предназначение на боята | универсално |
| Код на производител | 4005208 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 600 ml |
| Предназначение на боята | универсално |
| Код на производител | 2003928 |
| Опаковка | кофа |
| Количество в опаковка | 2.5 l |
| Предназначение на боята | за стени |
| Код на производител | 4005206 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 600 ml |
| Предназначение на боята | универсално |
| Код на производител | 4005205 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 600 бр. |
| Предназначение на боята | универсално |
| Код на производител | 4003350 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 2.5 l |
| Предназначение на боята | за метал |
| Опаковка | кофа |
| Разходна норма | 0.2 kg/m² |
| Количество в опаковка | 20 kg |
| Опаковка | бака |
| Разходна норма | 0.55 kg/m² |
| Количество в опаковка | 25 kg |
| Код на производител | 4003462 |
| Опаковка | бака |
| Количество в опаковка | 25 kg |
| Предназначение на боята | за бетон |
| Код на производител | 4005204 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 600 ml |
| Предназначение на боята | универсално |
| Код на производител | 13-102054 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 2.5 l |
| Предназначение на боята | за метал |