Запишете се за известия
Получавайте известия за всички намаления и промоции
| Код на производител | 40636SD0 |
| Гаранция | 5 години |
| Форма | цилиндрична |
| Цвят | бял / инокс |
| Код на производител | EN04100 |
| Дължина | 300 mm |
| Диаметър | 210 mm |
| Количество в опаковка | 1 бр. |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 1 бр. |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Код на производител | 40920000 |
| Опаковка | кашон |
| Количество в опаковка | 18 бр. |
| Тегло | 425 g |
| Код на производител | 40848DL0 |
| Диаметър | 81 mm |
| Височина | 239 mm |
| Опаковка | кутия |
| Код на производител | 40848AL0 |
| Диаметър | 81 mm |
| Височина | 239 mm |
| Опаковка | кутия |
| Код на производител | 40848GN0 |
| Диаметър | 81 mm |
| Височина | 239 mm |
| Опаковка | кутия |
| Код на производител | EN03150 |
| Количество в опаковка | 1 бр. |
| Форма | кръгла |
| Начин на монтаж | подвижен |
| Код на производител | EN04050 |
| Дължина | 300 mm |
| Диаметър | 150 mm |
| Количество в опаковка | 1 бр. |
| Код на производител | EN04200 |
| Диаметър | 300 mm |
| Количество в опаковка | 1 бр. |
| Форма | кръгла |
| Код на производител | 40941000 |
| Дължина | 410 mm |
| Гаранция | 5 години |
| Широчина | 230 mm |
| Код на производител | 40536DC0 |
| Гаранция | 5 години |
| Диаметър | 67 mm |
| Височина | 74 mm |
| Код на производител | 40535A00 |
| Гаранция | 5 години |
| Диаметър | 45 mm |
| Височина | 74 mm |
| Код на производител | 40535GN0 |
| Гаранция | 5 години |
| Диаметър | 67 mm |
| Височина | 74 mm |
| Код на производител | 40535BE0 |
| Гаранция | 5 години |
| Диаметър | 45 mm |
| Височина | 74 mm |
| Дължина | 36 cm |
| Широчина | 28 cm |
| Форма | правоъгълна |
| Дължина | 36 cm |
| Широчина | 28 cm |
| Форма | правоъгълна |
| Код на производител | ICD 37 |
| Гаранция | 2 години |
| Диаметър | 110 mm |
| Широчина | 147 mm |
| Код на производител | ICKA 200 PVC NEW |
| Диаметър | 55 mm |
| Височина | 250 mm |
| Дълбочина | 120 mm |
| Код на производител | 40942000 |
| Дължина | 425 mm |
| Гаранция | 5 години |
| Широчина | 317 mm |
| Код на производител | 40944000 |
| Дължина | 380 mm |
| Гаранция | 5 години |
| Широчина | 215 mm |
| Код на производител | 40535AL0 |
| Гаранция | 5 години |
| Диаметър | 45 mm |
| Височина | 74 mm |
| Код на производител | 40437000 |
| Диаметър | 77 mm |
| Височина | 148 mm |
| Опаковка | кутия |
| Код на производител | 40535DA0 |
| Гаранция | 5 години |
| Диаметър | 45 mm |
| Височина | 74 mm |
| Код на производител | 47867000 |
| Дължина | 5000 mm |
| Тегло | 0.27 kg |
| Форма | кръгла |
| Код на производител | 30309000 |
| Тегло | 1.615 kg |
| Начин на монтаж | скрит |
| Материал | месинг / метал |
| Код на производител | 40434001 |
| Диаметър | 70 mm |
| Височина | 265 mm |
| Опаковка | кутия |
| Код на производител | 40691001 |
| Диаметър | 88 mm |
| Височина | 315 mm |
| Опаковка | кутия |
| Код на производител | 40535DL0 |
| Гаранция | 5 години |
| Диаметър | 45 mm |
| Височина | 74 mm |
| Код на производител | 40472 |
| Материал | неръждаема стомана |
| Цвят | хром |
| Код на производител | 40281 |
| Дължина | 480 mm |
| Широчина | 370 mm |
| Височина | 250 mm |