Запишете се за известия
Получавайте известия за всички намаления и промоции
| Код на производител | 807001 |
| Дължина | 3.2 m |
| Широчина | 38 mm |
| Опаковка | блистер |
| Код на производител | 31402001 |
| Разходна норма | 4 kg/m² |
| Количество в опаковка | 33 kg |
| Тегло | 33 kg |
| Код на производител | 34402201 |
| Опаковка | торба |
| Разходна норма | 1.5 kg/m² |
| Количество в опаковка | 20 kg |
| Код на производител | 22781101 |
| Опаковка | бака |
| Разходна норма | 2 l/m² |
| Количество в опаковка | 40 l |
| Код на производител | 22678251 |
| Опаковка | бака |
| Количество в опаковка | 25 kg |
| Тегло | 25 kg |
| Код на производител | 22678061 |
| Опаковка | бака |
| Количество в опаковка | 6 kg |
| Тегло | 6 kg |
| Код на производител | 22650105 |
| Опаковка | бака |
| Количество в опаковка | 5 kg |
| Тегло | 5 kg |
| Код на производител | 22680251 |
| Опаковка | бака |
| Количество в опаковка | 25 kg |
| Тегло | 25 kg |
| Код на производител | 22680061 |
| Опаковка | бака |
| Количество в опаковка | 6 kg |
| Тегло | 6 kg |
| Код на производител | 22680011 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 1 kg |
| Тегло | 1 kg |
| Код на производител | 22650101 |
| Опаковка | кутия |
| Количество в опаковка | 1 kg |
| Тегло | 1 kg |
| Код на производител | 21500061 |
| Опаковка | туба |
| Разходна норма | 18 kg/m² |
| Количество в опаковка | 6 kg |
| Код на производител | 22676020 |
| Опаковка | бака |
| Количество в опаковка | 20 kg |
| Тегло | 20 kg |
| Код на производител | 101401193 |
| Опаковка | кофа |
| Разходна норма | 0.5 kg/m² |
| Количество в опаковка | 19 kg |
| Код на производител | 52302151 |
| Опаковка | кофа |
| Количество в опаковка | 15 kg |
| Тегло | 15 kg |
| Код на производител | 52302051 |
| Опаковка | кофа |
| Количество в опаковка | 5 kg |
| Тегло | 5 kg |
| Код на производител | 33801351 |
| Разходна норма | 4 kg/m² |
| Количество в опаковка | 35 kg |
| Тегло | 35 kg |
| Код на производител | 33805030 |
| Разходна норма | 4 kg/m² |
| Количество в опаковка | 30 kg |
| Тегло | 30 kg |