Бърза поръчка
Поръчайте сега за 20 секунди
| Баркод | 4005176489402 |
| Височина | 74 mm |
| Гаранция | 5 години |
| Диаметър | 45 mm |
| Дълбочина | 76 mm |
| Код на производител | 40535AL0 |
| Количество в опаковка | 1 бр. |
| Материал | метал |
| Начин на монтаж | върху плот |
| Опаковка | кутия |
| Повърхност | матирана |
| Производител | GROHE |
| Серия | Cosmopolitan |
| Тегло | 0.52 kg |
| Цвят | сив |
| Цена за | бр. |