Бърза поръчка
Поръчайте сега за 20 секунди
| Баркод | 4005176905537 |
| Височина | 74 mm |
| Гаранция | 5 години |
| Диаметър | 67 mm |
| Дълбочина | 76 mm |
| Код на производител | 40536DC0 |
| Количество в опаковка | 1 бр. |
| Материал | неръждаема стомана / инокс |
| Начин на монтаж | върху плот |
| Опаковка | кутия |
| Повърхност | гланцирана |
| Производител | GROHE |
| Серия | Contemporary |
| Тегло | 0.52 kg |
| Цвят | инокс |
| Цена за | бр. |