Запишете се за известия
Получавайте известия за всички намаления и промоции
| Дължина | 2.5 m |
| Широчина | 8 mm |
| Повърхност | матирана |
| Дължина | 2 m |
| Широчина | 15 mm |
| Височина | 15 mm |
| Дължина | 2.7 m |
| Широчина | 30 mm |
| Форма | C образна |
| Код на производител | 021448 |
| Дължина | 2500 mm |
| Материал | алуминий |
| Цвят | сребрист |
| Дължина | 2.7 m |
| Широчина | 40 mm |
| Форма | C образна |
| Дължина | 2.7 m |
| Широчина | 30 mm |
| Форма | C образна |
| Дължина | 2 m |
| Широчина | 23 mm |
| Височина | 23 mm |
| Дължина | 2.7 m |
| Широчина | 30 mm |
| Форма | C образна |
| Дължина | 2 m |
| Широчина | 20 mm |
| Височина | 20 mm |
| Дължина | 2.5 m |
| Широчина | 12 mm |
| Повърхност | матирана |
| Код на производител | SMP100.01 |
| Материал | пластмаса |
| Цвят | бял |
| Код на производител | 021309 |
| Дължина | 2.5 m |
| Широчина | 10 mm |
| Повърхност | гланцирана |
| Код на производител | 021408 |
| Дължина | 2.7 m |
| Широчина | 25 mm |
| Форма | Г образна |
| Код на производител | 021129 |
| Дължина | 2.7 m |
| Широчина | 40 mm |
| Повърхност | гладка |
| Код на производител | 021419 |
| Дължина | 2.7 m |
| Широчина | 30 mm |
| Височина | 30 mm |
| Код на производител | 021336 |
| Дължина | 2.5 m |
| Широчина | 10 mm |
| Повърхност | гладка |
| Код на производител | 021316 |
| Дължина | 2.5 m |
| Широчина | 10 mm |
| Цвят | кафяв |
| Код на производител | 021306 / 021702 |
| Широчина | 10 mm |
| Материал | алуминий |
| Цвят | хром |