Запишете се за известия
Получавайте известия за всички намаления и промоции
| Код на производител | 021302 |
| Дължина | 2500 mm |
| Широчина | 8 mm |
| Цвят | сребрист |
| Код на производител | 3790 |
| Дължина | 2.5 m |
| Широчина | 10 mm |
| Височина | 10 mm |
| Дължина | 2.5 m |
| Широчина | 10 mm |
| Повърхност | матирана |
| Код на производител | 021100 |
| Дължина | 2.7 m |
| Широчина | 40 mm |
| Повърхност | матирана |
| Код на производител | 021101 |
| Дължина | 2.7 m |
| Широчина | 40 mm |
| Повърхност | матирана |
| Код на производител | 021420 |
| Дължина | 2.7 m |
| Широчина | 30 mm |
| Повърхност | матирана |
| Код на производител | 021317 |
| Дължина | 2.5 mm |
| Широчина | 8 mm |
| Повърхност | гладка |
| Код на производител | 021202 |
| Дължина | 2.7 m |
| Широчина | 30 mm |
| Повърхност | матирана |
| Код на производител | 021303 |
| Дължина | 2500 mm |
| Широчина | 8 mm |
| Цвят | златист |
| Код на производител | 021201/021705 |
| Дължина | 2.5 m |
| Широчина | 10.6 mm |
| Повърхност | матирана |
| Код на производител | 021308 |
| Дължина | 2500 mm |
| Широчина | 10 mm |
| Цвят | сребрист |
| Код на производител | 021314 |
| Дължина | 2500 mm |
| Широчина | 10 mm |
| Цвят | сребрист |
| Код на производител | 021200/021704 |
| Дължина | 2500 mm |
| Широчина | 10 mm |
| Цвят | бял |
| Код на производител | 021406 |
| Дължина | 2700 mm |
| Широчина | 24 mm |
| Височина | 10 mm |
| Код на производител | 021312 |
| Дължина | 2500 mm |
| Широчина | 12 mm |
| Цвят | сребрист |
| Дължина | 2.5 m |
| Широчина | 10 mm |
| Повърхност | матирана |
| Дължина | 2.5 m |
| Широчина | 8 mm |
| Повърхност | матирана |
| Дължина | 2 m |
| Широчина | 15 mm |
| Височина | 15 mm |