Запишете се за известия
Получавайте известия за всички намаления и промоции
| Код на производител | 6034184 |
| Широчина | 35 mm |
| Височина | 2650 mm |
| Дълбочина | 12 mm |
| Код на производител | 6034201 |
| Широчина | 122 mm |
| Височина | 2650 mm |
| Дълбочина | 12 mm |
| Широчина | 122 mm |
| Височина | 2650 mm |
| Дълбочина | 12 mm |
| Код на производител | PPS-88540 |
| Дължина | 2700 mm |
| Дебелина | 2.8 mm |
| Широчина | 22 mm |
| Код на производител | PPS-88539 |
| Дължина | 2700 mm |
| Дебелина | 2.8 mm |
| Широчина | 22 mm |
| Код на производител | PPS-88536 |
| Дължина | 2700 mm |
| Дебелина | 2.8 mm |
| Широчина | 22 mm |
| Код на производител | PPS-88542 |
| Дължина | 2700 mm |
| Дебелина | 2.8 mm |
| Широчина | 22 mm |
| Код на производител | PPS-88543 |
| Дължина | 2700 mm |
| Дебелина | 2.8 mm |
| Широчина | 222 mm |
| Код на производител | PPS-88531 |
| Дължина | 2700 mm |
| Дебелина | 2.8 mm |
| Широчина | 22 mm |
| Код на производител | APZ904 |
| Дължина | 1600 mm |
| Височина | 29.5 mm |
| Начин на монтаж | за под |
| Код на производител | MMA100.35 |
| Дължина | 2500 mm |
| Дебелина | 0.9 mm |
| Широчина | 49 mm |
| Код на производител | PPS-88530 |
| Дължина | 2700 mm |
| Дебелина | 2.8 mm |
| Широчина | 22 mm |
| Код на производител | 6065823 |
| Дължина | 2.65 mm |
| Широчина | 20 mm |
| Дълбочина | 8.5 mm |
| Код на производител | PPS-88524 |
| Дължина | 2700 mm |
| Дебелина | 2.8 mm |
| Широчина | 22 mm |
| Код на производител | PPS-88525 |
| Дължина | 2700 mm |
| Дебелина | 2.8 mm |
| Широчина | 22 mm |
| Дължина | 3 m |
| Форма | Г образна |
| Цвят | кафяв |
| Код на производител | PPS-88526 |
| Дължина | 2700 mm |
| Дебелина | 2.8 mm |
| Широчина | 22 mm |
| Код на производител | PPS-88528 |
| Дължина | 2700 mm |
| Дебелина | 2.8 mm |
| Широчина | 22 mm |