Запишете се за известия
Получавайте известия за всички намаления и промоции
| Код на производител | ISD 120120 0010 |
| Дължина | 120 cm |
| Гаранция | 10 години |
| Широчина | 120 cm |
| Код на производител | CXP 120120 0473Q |
| Дължина | 120 cm |
| Гаранция | 10 години |
| Широчина | 120 cm |
| Код на производител | ZCZ 112 |
| Дължина | 1200 mm |
| Материал | алуминий |
| Цвят | сив |
| Код на производител | GZL FK06 1051B |
| Широчина | 660 mm |
| Височина | 1180 mm |
| Тегло | 33 kg |
| Код на производител | GLL MK08 106121 |
| Широчина | 780 mm |
| Височина | 1400 mm |
| Тегло | 46.63 kg |
| Код на производител | GGL FK06 3070 |
| Широчина | 660 mm |
| Височина | 1180 mm |
| Форма | правоъгълна |
| Гаранция | 3 години |
| Форма | правоъгълна |
| Цвят | черен |
| Код на производител | DKL MK06 1085S |
| Дължина | 1180 mm |
| Широчина | 780 mm |
| Тегло | 1.56 kg |
| Код на производител | EDW FK06 2000 |
| Материал | алуминий |
| Гаранция | 5 години |
| Широчина | 114 cm |
| Височина | 118 cm |
| Гаранция | 5 години |
| Широчина | 114 cm |
| Височина | 160 cm |
| Гаранция | 5 години |
| Широчина | 78 cm |
| Височина | 118 cm |
| Гаранция | 5 години |
| Широчина | 78 cm |
| Височина | 160 cm |
| Гаранция | 5 години |
| Широчина | 78 cm |
| Височина | 140 cm |
| Гаранция | 5 години |
| Широчина | 78 cm |
| Височина | 140 cm |
| Гаранция | 5 години |
| Широчина | 55 cm |
| Височина | 78 cm |
| Гаранция | 5 години |
| Широчина | 78 cm |
| Височина | 98 cm |
| Гаранция | 5 години |
| Широчина | 66 cm |
| Височина | 118 cm |