Този тип щора е подходящ за използване с прозорци Velux и предлага ефективно затъмнение, което помага за
контролиране на светлината в помещенията, както и за подобряване на енергийната ефективност.
• Цвят: Dove Blue (светло синьо).
• Пожароустойчивост: Тази ролетна щора е изработена от материал, който е устойчив на огън.
• Размери: 780 x 1180 мм.
• Тип: ръчно управление, затъмняваща щора
| Дължина | 1180 mm |
| Код на производител | DKL MK06 8801S |
| Материал | полиестер |
| Производител | VELUX |
| Тегло | 1.56 kg |
| Форма | правоъгълна |
| Цвят | син |
| Цена за | бр. |
| Широчина | 780 mm |