Запишете се за известия
Получавайте известия за всички намаления и промоции
| Код на производител | CXP 120120 0473Q |
| Дължина | 120 cm |
| Гаранция | 10 години |
| Широчина | 120 cm |
| Код на производител | CVP 150150 0573 |
| Дължина | 1500 mm |
| Широчина | 1500 mm |
| Форма | квадратна |
| Код на производител | CVP 100150 0573 |
| Дължина | 1500 mm |
| Широчина | 1000 mm |
| Форма | правоъгълна |
| Гаранция | 5 години |
| Широчина | 114 cm |
| Височина | 160 cm |
| Гаранция | 5 години |
| Широчина | 78 cm |
| Височина | 140 cm |
| Гаранция | 5 години |
| Широчина | 114 cm |
| Височина | 118 cm |
| Гаранция | 5 години |
| Широчина | 78 cm |
| Височина | 160 cm |
| Код на производител | GLL MK08 106121 |
| Широчина | 780 mm |
| Височина | 1400 mm |
| Тегло | 46.63 kg |
| Гаранция | 5 години |
| Широчина | 94 cm |
| Височина | 98 cm |
| Гаранция | 5 години |
| Широчина | 78 cm |
| Височина | 140 cm |
| Гаранция | 5 години |
| Широчина | 78 cm |
| Височина | 98 cm |
| Гаранция | 5 години |
| Широчина | 66 cm |
| Височина | 118 cm |
| Гаранция | 5 години |
| Широчина | 78 cm |
| Височина | 118 cm |
| Код на производител | CVP 080080 0073U |
| Дължина | 800 mm |
| Широчина | 800 mm |
| Форма | квадратна |
| Гаранция | 5 години |
| Широчина | 55 cm |
| Височина | 78 cm |
| Гаранция | 5 години |
| Широчина | 78 cm |
| Височина | 140 cm |
| Код на производител | GXL FK06 3070 |
| Широчина | 660 mm |
| Височина | 1180 mm |
| Тегло | 36 kg |
| Код на производител | ISD150150 0100 |
| Дължина | 1500 mm |
| Широчина | 1500 mm |
| Форма | квадратна |