Запишете се за известия
Получавайте известия за всички намаления и промоции
| Широчина | 66 cm |
| Височина | 118 cm |
| Широчина | 55 cm |
| Височина | 78 cm |
| Широчина | 114 cm |
| Височина | 140 cm |
| Материал | алуминий |
| Широчина | 780 mm |
| Височина | 1600 mm |
| Материал | алуминий |
| Широчина | 78 cm |
| Височина | 118 cm |
| Материал | алуминий |
| Широчина | 114 cm |
| Височина | 160 cm |
| Материал | алуминий |
| Широчина | 78 cm |
| Височина | 118 cm |
| Материал | алуминий |
| Гаранция | 2 години |
| Широчина | 48 cm |
| Височина | 90 cm |