Бърза поръчка
Поръчайте сега за 20 секунди
| Височина | 1220 mm |
| Код на производител | MHL FK00 5060 |
| Материал | полиестер |
| Начин на монтаж | за таван |
| Производител | VELUX |
| Тегло | 935 g |
| Форма | правоъгълна |
| Цвят | черен |
| Цена за | бр. |
| Широчина | 490 mm |