Запишете се за известия
Получавайте известия за всички намаления и промоции
| Код на производител | 40311 |
| Дължина | 460 mm |
| Широчина | 100 mm |
| Височина | 300 mm |
| Код на производител | 40536000 |
| Гаранция | 5 години |
| Диаметър | 67 mm |
| Височина | 74 mm |
| Код на производител | 40205 |
| Дължина | 480 mm |
| Широчина | 370 mm |
| Височина | 250 mm |
| Код на производител | 40535000 |
| Гаранция | 5 години |
| Диаметър | 45 mm |
| Височина | 74 mm |
| Код на производител | 40535DC0 |
| Гаранция | 5 години |
| Диаметър | 45 mm |
| Височина | 74 mm |
| Код на производител | TP-653 |
| Дължина | 55 cm |
| Широчина | 29 cm |
| Височина | 59 cm |
| Код на производител | 40182 |
| Дължина | 160 mm |
| Широчина | 150 mm |
| Височина | 400 mm |
| Код на производител | 40472 |
| Материал | неръждаема стомана |
| Цвят | хром |
| Код на производител | 40537000 |
| Гаранция | 5 години |
| Диаметър | 67 mm |
| Височина | 79 mm |
| Код на производител | 40298 |
| Дължина | 320 mm |
| Широчина | 150 mm |
| Височина | 400 mm |
| Код на производител | 40373 |
| Дължина | 500 mm |
| Широчина | 360 mm |
| Височина | 850 mm |
| Код на производител | 40434 |
| Дължина | 500 mm |
| Широчина | 360 mm |
| Височина | 640 mm |
| Код на производител | 40243 |
| Дължина | 300 mm |
| Широчина | 210 mm |
| Височина | 100 mm |
| Код на производител | 40335 |
| Дължина | 460 mm |
| Широчина | 370 mm |
| Височина | 140 mm |
| Код на производител | 40342 |
| Дължина | 460 mm |
| Широчина | 370 mm |
| Височина | 150 mm |
| Код на производител | 40281 |
| Дължина | 480 mm |
| Широчина | 370 mm |
| Височина | 250 mm |
| Код на производител | 40553000 |
| Гаранция | 5 години |
| Диаметър | 67 mm |
| Височина | 83 mm |