Запишете се за известия
Получавайте известия за всички намаления и промоции
| Код на производител | 30309000 |
| Тегло | 1.615 kg |
| Начин на монтаж | скрит |
| Материал | месинг / метал |
| Код на производител | ICD 37 |
| Гаранция | 2 години |
| Диаметър | 110 mm |
| Широчина | 147 mm |
| Код на производител | 40691001 |
| Диаметър | 88 mm |
| Височина | 315 mm |
| Опаковка | кутия |
| Код на производител | 40535GN0 |
| Гаранция | 5 години |
| Диаметър | 67 mm |
| Височина | 74 mm |
| Код на производител | 40535AL0 |
| Гаранция | 5 години |
| Диаметър | 45 mm |
| Височина | 74 mm |
| Код на производител | 40535DL0 |
| Гаранция | 5 години |
| Диаметър | 45 mm |
| Височина | 74 mm |
| Код на производител | 40535A00 |
| Гаранция | 5 години |
| Диаметър | 45 mm |
| Височина | 74 mm |
| Код на производител | 40535DA0 |
| Гаранция | 5 години |
| Диаметър | 45 mm |
| Височина | 74 mm |
| Код на производител | 40535DC0 |
| Гаранция | 5 години |
| Диаметър | 45 mm |
| Височина | 74 mm |
| Код на производител | 40536DC0 |
| Гаранция | 5 години |
| Диаметър | 67 mm |
| Височина | 74 mm |
| Код на производител | 47867000 |
| Дължина | 5000 mm |
| Тегло | 0.27 kg |
| Форма | кръгла |
| Код на производител | 40537000 |
| Гаранция | 5 години |
| Диаметър | 67 mm |
| Височина | 79 mm |
| Код на производител | 40437000 |
| Диаметър | 77 mm |
| Височина | 148 mm |
| Опаковка | кутия |
| Код на производител | 40535000 |
| Гаранция | 5 години |
| Диаметър | 45 mm |
| Височина | 74 mm |
| Код на производител | 40553000 |
| Гаранция | 5 години |
| Диаметър | 67 mm |
| Височина | 83 mm |
| Код на производител | 40536000 |
| Гаранция | 5 години |
| Диаметър | 67 mm |
| Височина | 74 mm |
| Код на производител | 40434001 |
| Диаметър | 70 mm |
| Височина | 265 mm |
| Опаковка | кутия |
| Код на производител | 40848DL0 |
| Диаметър | 81 mm |
| Височина | 239 mm |
| Опаковка | кутия |